MÖBLER / Soffor / Bänk 9952013
*
nr 995 2013
Bänk
Ek, längd: 116 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:03:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/10 18:38:24
1
300 kr
23/10 23:59:25
2
800 kr
25/10 12:48:17
3
500 kr
25/10 12:48:17
2
600 kr (Budbetjänt)
28/10 17:32:31
4
1.100 kr
29/10 16:12:17
2
1.500 kr
29/10 18:57:20
4
1.800 kr
8/11 16:19:45
4
2.200 kr
16/11 11:30:17
1
2.000 kr
16/11 11:30:17
4
2.200 kr (Budbetjänt)
16/11 11:47:20
5
2.800 kr
16/11 12:47:36
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bänk soffor
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29
*
Bänk
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2013
Bänk
Ek, längd: 116 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/10 18:38:24 | 1 | 300 kr |
23/10 23:59:25 | 2 | 800 kr |
25/10 12:48:17 | 3 | 500 kr |
25/10 12:48:17 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
28/10 17:32:31 | 4 | 1.100 kr |
29/10 16:12:17 | 2 | 1.500 kr |
29/10 18:57:20 | 4 | 1.800 kr |
8/11 16:19:45 | 4 | 2.200 kr |
16/11 11:30:17 | 1 | 2.000 kr |
16/11 11:30:17 | 4 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
16/11 11:47:20 | 5 | 2.800 kr |
16/11 12:47:36 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bänk soffor
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37 -
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29